Rozrywka i udogodnienia

Siłownia i fitness

Jatomi Pure Health and Fitness to ekskluzywne miejsce, stworzone specjalnie z myślą o tych, którzy szukają aktywnego wypoczynku i relaksu. Estetyczna przestrzeń tworzy wyjątkową atmosferę. Znajdziemy tu klimatyzowane pomieszczenia urządzone według najnowszych trendów. Do dyspozycji klientów oddano dwie sale treningowe, w tym salę do spinningu. Istnieje też strefa kameralna - pomieszczenia relaksacyjne.

Teren przy Galerii Kazimierz to z kolei częste miejsce zbiórek treningów biegowych, organizowanych przez Sklep Biegowy znajdujący się w części domków historycznych.

Basen

Klub Jatomi Pure Health and Fitness posiada podgrzewany i podświetlany basen oraz największą w Krakowie saunę i łaźnię parową. Luksusowe przebieralnie są wyposażone w przybory toaletowe, a w szatniach znajdują się wielkie, pionowe solaria. Na osobną uwagę zasługuje część kawiarniana, która serwuje nieodpłatnie klientom klubu kawę, herbatę, gorącą czekoladę i inne napoje. Klienci mogą również korzystać bez dodatkowych opłat z wypożyczalni DVD i stacji wi-fi.

Dla dzieci

Z myślą o najmłodszych klientach, stworzyliśmy zewnętrzny Plac Zabaw znajdujący się na terenie zielonym przed Galerii Kazimierz, od strony Wisły. Nasz plac zabaw wyróżniaja się wykorzystaniem bezpiecznych i funkcjonalnych elementów, dzięki którym zabawa jest niezwykle przyjemna.
Ponadto w chłodniejsze dni zapraszamy do wewnętrznego Placu Zabaw, znajdującego się w okolicy salonu Empik, gdzie dzieci znajdą szereg zabawek i interaktywną podłogę do zabawy. Pragnąc zapewnić najwyższy komfort naszym klientom, w tej strefie powstał również specjalny kącik przewijania niemowląt.

Zapraszamy też do Kulkowo!

Kino

Najbogatsza oferta hitów kina światowego i polskiego, 10 nowoczesnych sal kinowych mieszczących jednocześnie 1813 widzów, drugie na świecie kino ze sponsorowanymi salami, najwyższej klasy systemy dźwiękowe: Dolby Digital, Dolby Surround, najwygodniejsze fotele kinowe wyprodukowane przez lidera rynku firmę Quinette, a układ widowni o optymalnym przewyższeniu gwarantuje idealną widoczność. Ekrany pływające typu Harkness Hall, foyer, w którym znajdują się najwyższej jakości plazmy wyświetlające zapowiedzi kinowe, różnorodna oferta baru kinowego, kawiarnia Cafe Nescafe sąsiadująca z kinowym barem.

Zapraszamy do Cinema City!

Restauracje

Zapraszamy do ponad 15 obiektów gastronomicznych na terenie Galerii Kazimierz!

Zobacz wszystkie restauracje

Kawiarnie

Zapraszamy do ponad 15 lokali gastronomicznych na terenie Galerii Kazimierz!

Zobacz wszystkie kawiarnie

Uroda i zdrowie

Zapraszamy do ponad 10 lokali z kategorii zdrowie i uroda na terenie Galerii Kazimierz!

Zobacz wszystkie obiekty!

Fryzjer

Salony Jean Louis David należy do największej sieci prestiżowych salonów w Polsce. Marka firmuje ok. 1000 salonów na całym świecie, co czyni ją pierwszą siecią fryzjerską w Europie i drugą w skali globu. Francuska marka pozostaje w awangardzie fryzjerstwa kreując nowe trendy. Jej znak firmowy to nowoczesne strzyżenia, kolory i fryzury dopasowane do indywidualnych potrzeb każdej klientki i klienta. Oferta Jean Louis David skierowana jest do osób o wysokich wymaganiach, którzy poszukują wyjątkowego standardu obsługi.

Pazoo tworzy grupa utalentowanych, uśmiechniętych i gotowych na nowe wyzwania dziewczyn. Każda z nas jest indywidualnością, jednak razem potrafimy zmienić Twój wizerunek w spójną całość. W ofercie salonu znajdą Państwo rozmaite zabiegi kosmetyczne: manicure, pedicure, fryzjerstwo, zabiegi kosmetyczne na ciało oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.
Pazoo jest jedyne w swoim rodzaju, jako pierwsi w Krakowie stworzyliśmy „nail bar”, przy którym nasi klienci wspólnie mogą spędzać czas, w miłej i luźnej atmosferze. Jesteśmy także w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zapewnić im komfort wykonywanych usług w kameralnych warunkach. Dzięki temu z każdym dniem cieszymy się, wzrastającą liczbą stałych klientów. Osoby pragnące zaoszczędzić czas zapraszamy na usługi 3 w1.

Zapisz się na newsletter
i otrzymuj:

Najlepsze promocje do -70%

Zaproszenie VIP na wydarzenia

Unikatowe akcje rabatowe Najemców

Prosimy o podanie adresu e-mail.

Dziękujemy!

Zapisałeś się na
newsletter Galerii Kazimierz

Wkrótce zaczniesz otrzymywać
newslettery z wyjątkowymi promocjami!

Do przeczytania!