Rozrywka i udogodnienia

Punkt info

Cierpliwa, zorganizowana, na bieżąco - taka jest nasza ekipa z Punktu Info! To oni wskazują drogę do poszukiwanego sklepu oraz tam otrzymujecie wygrane nagrody w konkursach Galerii Kazimierz na Facebooku i Instagramie.

Tel. 12 433 01 01

Pokój maluszka

Pokój Maluszka powstał w trosce o potrzeby naszych Mam z Dziećmi. To przyjemne i kameralne miejsce, w którym możecie w spokoju nakarmić i przewinąć pociechę lub złapać oddech podczas zakupów.

Znajdziecie go obok toalet zielonych i pomarańczowych.

Dla niepełnosprawnych

Obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, zarówno jeśli chodzi o toalety jak i windy. Mamy wyznaczone też odpowiednie miejsca parkingowe.

Woda pitna

Przy toaletach znajdują się zbiorniczki z wodą pitną. Zapraszamy wszystkich spragnionych, szczególnie w upalne, letnie dni.

Regeneracja obuwia

Czyszczenie butów i naprawa wszelkiego obuwia a także dorabianie kluczy oferuje Mister Minit.

Udogodnienia dla 4 kółek

Przy okazji zakupów warto skorzystać z myjni samochodowej na poziomie -1. Na poziomie 0 znajduje się punkt ładowania samochodów elektrycznych. Dla ułatwienia wprowadziliśmy też podział parkingu na strefy i oznaczyliśmy je kolumnami aby łatwiej było odnaleźć swoje auto. Wyjeżdżasz na dłużej? Zostaw auto na strzeżonej części parkingu!

Celem wprowadzenia strefy płatnego parkowania jest zagwarantowanie dostępności miejsc dla wszystkich klientów centrum handlowego. Zmotoryzowani mają możliwość darmowego parkowania, zarówno przez cały dzień w sobotę i niedzielę, jak i w tygodniu - do 2 godzin w ciągu doby a goście Cinema City do 3 godzin. Dzięki elektronicznemu systemowi poboru opłat i rejestracji pojazdów parkowanie w Galerii Kazimierz jest bardzo wygodne i komfortowe.

Rowerzyści

Zachęcamy Was do długich wycieczek rowerowych, których punktem docelowym będzie Galeria Kazimierz. Oferujemy różnego rodzaju udogodnienia dla rowerzystów: 2 punkty napraw (przy wejściu do galerii od strony Wisły przy domkach historycznych oraz na parkingu, poziom 0), myjnię oraz strefy parkingowe.

Motocykliści

Wszystkich (z)moto(ryzowanych) zachęcamy do skorzystania z parkingu oraz szafek dla motocyklistów na poziomie 0

Zapraszamy też do Moto Mio w Galerii Kazimierz – jedynego miejsca w Krakowie dla fanów jednośladów!

Zapisz się na newsletter
i otrzymuj:

Najlepsze promocje do -70%

Zaproszenie VIP na wydarzenia

Unikatowe akcje rabatowe Najemców

Prosimy o podanie adresu e-mail.

Dziękujemy!

Zapisałeś się na
newsletter Galerii Kazimierz

Wkrótce zaczniesz otrzymywać
newslettery z wyjątkowymi promocjami!

Do przeczytania!