Rozrywka i udogodnienia

Darmowe Wi-fi

Od czerwca możecie swobodnie korzystać z szerokopasmowego Internetu w Galerii Kazimierz! Sieć WiFi dostępna jest na terenie całego obiektu, jak również na parkingu oraz terenie zielonym przed galerią. Sprawdźcie możliwości naszej sieci WiFi. Zapraszamy do Galerii Kazimierz i do swobodnego, bezpłatnego korzystania z Internetu.

Regulamin

Ładowarki USB

Skorzystaj z ładowarek wmontowanych w sofy na terenie całej Galerii Kazimierz lub rowerków ze Strefy Multimedialnej koło Cinema City, dzięki którym w szybki i przyjemny sposób naładujesz swój telefon.

Multimedialne ekrany

Galeria Kazimierz wprowadziła nowe niestandardowe ekrany ledowe. To pierwszy taki format w Polsce i największe nośniki informacyjno-reklamowe ulokowane w galerii handlowej. Jeden z ekranów ledowych jest umieszczony na boku windy obok salonu ZARA, a jego wysokość wyniosi prawie 12 metrów. Drugi ekran ledowy (tzw. Ring), o długości 50 metrów, jest zainstalowany wzdłuż wewnętrznego patio.

Info kioski

Info kioski ułatwiają odnalezienie drogi do wybranego sklepu lub parkingu na interaktywnej mapie. Posiadają również listę najnowszych promocji oraz informacje o bieżących wydarzeniach a także moduł selfie zrób sobie zdjęcie z zakupów i wyślij do znajomego!

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna jest dostępna na iOS i Android. Jej funkcje to wyznaczanie trasy z jednego do drugiego sklepu oraz personalizowanie promocji po zalogowaniu. Aplikacja bez zalogowania pokazuje listę wszystkich najnowszych promocji oraz informacje o bieżących wydarzeniach.

Strefa multimedialna

Odwiedź Galerię Kazimierz ze swoimi pociechami i zagrajcie wspólnie na interaktywnych stołach LED, gdzie czeka Was mnóstwo gier zręcznościowych i łamigłówek.

Gra Interaktywna

Galeria Kazimierz wzbogaciła się o multimedialne ekrany LED zamieszczone na suficie obiektu. Najnowsze ekrany w Galerii Kazimierz wykorzystują interaktywne systemy iFloor, które pozwalają projektować różnego typu animacje z wykorzystaniem czujników ruchu. Dzięki temu nasi klienci mogą bawić się wyświetlanym obrazem, wchodzić we wzajemną interakcję oraz grac w specjalnie przygotowane gry.

Zapraszamy do gry na poziom 0 w okolicy salonu Empik i Strefy Zabaw.

Zobacz

Rowery ładujące z USB

Mechanizm jest prosty, Ty pedałujesz a bateria się ładuje!

Zapisz się na newsletter
i otrzymuj:

Najlepsze promocje do -70%

Zaproszenie VIP na wydarzenia

Unikatowe akcje rabatowe Najemców

Prosimy o podanie adresu e-mail.

Dziękujemy!

Zapisałeś się na
newsletter Galerii Kazimierz

Wkrótce zaczniesz otrzymywać
newslettery z wyjątkowymi promocjami!

Do przeczytania!